Рецепт огіркового супу із зеленою квасолею та креветками

 

СКЛАДОВІ
350 г сирих креветок з головою
2 великих свіжих огірка
300 г квасолі зеленої
1 зелений перець солодкий
1 жовтий перець солодкий
1 цибулина невелика
1 маленький пучок зеленого базиліка
125 г натурального йогурту
1 ст. л. оливкової олії
сіль, чорний перець мелений

 


СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ


Крок 1

Креветки очищуєм від панцирів та голів (зберігаєм їх), надрізаєм вздовж по спинці та видаляєм темну кишкову вену. У базиліка знімаєм листя зі стебел, стебла також зберігаєм.
Крок 2

Панцирі та голови промиваєм та викладаєм на деко. Поставимо деко під сильно розігрітий гриль до почервоніння, приблизно на 7 хв. Потім перекладаєм панцирі та голови в каструлю, заливаєм 1 л холодної питної води (доброї питної), додаєм розрізану навпіл цибулину та стебла базиліка, доводимо до кипіння, солемо та варимо 20 хв.
Крок 3

Проціджуєм бульйон, доводимо до кипіння, кладемо в нього креветки та варимо 2 хв. Повністю остуджуєм бульйон з креветками, 1 г. Переставляєм в холодильник мінімум на 1 г. Потім виймаєм з бульйону креветки.
Крок 4

Огірки очищуєм від шкірки, розрізаєм навпіл та вичищуєм насіння. Нарізаєм м'якоть довільними шматками.
Крок 5

У квасолі відламуєм кінчики, розламуєм стручки на 3-4 частини. Відварюєм квасолю в киплячій підсоленій воді, 5 хв. Відразу ж відкидаєм на друшляк та перекладаєм в крижану воду на 5 хв.
Крок 6

Подрібнюєм огірки, квасолю, йогурт та майже всі листочки базиліку блендером в пюре, змішуєм з бульйоном, потім додаєм креветки. Поставимо в холодильник до подачі.
Крок 7

Перці очищуєм від серцевини, м'якоть нарізаєм дуже тонкою соломкою, видаливши серцевину, та обсмажуєм в олії на середньому вогні, 4-5 хв. Остуджуєм.
Крок 8

Розливаєм холодний суп по тарілках, розкладаєм креветки і перці, приправляєм свіжомеленим перцем, прикрашуєм базиліком та подаєм.

Теги: Огірковий суп із зеленою квасолею та креветками, рецепт огіркового супу з зеленою квасолею та креветками, як готувати огірковий суп із зеленою квасолею та креветками, спосіб приготування огіркового супу, суп з квасолею, рецепт супу з креветками, як приготувати суп з огірками,зеленою квасолею та креветками, рецепт огіркового супу українською