Порада дня: пийте талу воду власного приготування

 

Про користь води і необхідності підтримувати водний баланс в організмі знають всі. Тому ми намагаємося купувати чисту воду або обладнаємо кухню фільтрами. Однак можна робити «правильну» воду і самим. Це дуже просто і недорого

Для легкого відновлення водного балансу потрібно пити абсолютно чисту воду, без шкідливих домішок. У ній не повинно бути солей важких металів, радіонуклідів, різного роду патогенних бактерій і зайвої вмісту мінеральних солей. Загальна мінералізація не повинна перевищувати 250 мг / л. Таким вимогам відповідає тала (або її ще називають «структурована») вода, що утворилася в результаті танення льоду.
Корисні властивості талої води:

покращує обмін речовин;
активує кровообіг і знижує рівень холестерину в крові;
знижує метеозалежність;
зміцнює імунітет;
підвищує стресостійкість;
відмінно тонізує і бадьорить;
позбавляє від набряків;
покращує якість сну
Як приготувати

Вам знадобляться:
пластикові ємності або харчові контейнери;
приблизно 1200 мл води на 1 людину, виходячи з розрахунку, що одній людині в день потрібно не менше 600 мл талої води. Води потрібно взяти більше, так як для її приготування можна буде використовувати не весь отриманий лід.
1. Розлийте відфільтровану (або бутеліровану) воду по контейнерах і заморозьте в морозильній камері.
2. Через 8-10 годин дістаньте контейнери і обдайте їх дно гарячою водою, щоб легше було дістати лід.
3. Усередині завмерзлої води ви побачите рідину під тонкою скоринкою льоду. Проткніть цю корочку і вилийте рідину: вона нам не потрібна через розчинених в ній домішок. А з останків прозорого і чистого льоду ви і будете робити структуровану воду. Якщо всередині води немає, а є каламутна "пляма" - вимийте його питною гарячою водою.
4. Покладіть лід в керамічний або скляний посуд і дайте йому повністю розтанути при кімнатній температурі. Тала вода готова.
Талу воду рекомендується пити за 30-60 хвилин до їди 2-3 рази на день.