Як позбутися целюліту

 

Целюліт у жінок визнаний вторинною статевою ознакою. Чи означає це що від нього не можна позбутися? Шанси є. Але атаку проти целюліту треба вести з кількох флангів.

Основна антицелюлітна програма: фітнес

1. Потрібно: гумова стрічка.
Закріпіть один кінець на правій нозі, на інший кінець наступите лівою ногою, щоб надійно зафіксувати (або прив'яжіть його до ніжки шафи, крісла, стіл ...). Стоячи на лівій нозі, робіть повільні підйоми правою ногою. На рахунок 1-2-3 підійміть в сторону ногу, зробіть паузу на 1 секунду, потім на 1-2-3 опустіть. Повторіть 20 разів.
Увага! Навантаження повинно відчуватися по ходу всієї вправи.
2. Потрібно: гумова стрічка.
Ця вправа повністю повторює попереднє, за винятком того, що підйоми ноги йдуть не в сторону. Щоб опрацювати задню поверхню стегна, досить 20 повторів.
Увага! Не згинайте ногу, щоб включити в роботу сідниці.
3. Потрібно: гантель вагою 1 - 1,5 кг.
Встаньте на карачки, зігніть праву ногу в коліні і затисніть гантель між ікрою і задньою поверхнею стегна. Повільно піднімайте ногу, обмежившись амплітудою, протягом якої ви будете відчувати навантаження на сідницю. Зробіть 20 повторів, поміняйте ногу і виконайте 20 повторів на ліву ногу.
Увага! У вихідній позиції зігнуте коліно «робочої» ноги не торкається підлоги.
Альтернатива: басейн
* Візьміться руками за бортик і виконуйте енергійні відомості і розведення ніг в сторони - на максимальній для вас швидкості і при максимальній амплітуді. Зробіть не менш 30 подвійних повторів.
* Візьміться руками за бортик і імітуйте рухи ніг при кролі протягом 5-10 хвилин в залежності від вашого рівня підготовки.
Додатковий антицелюлітний курс: масажні техніки

Поліпшити кровообіг, активізувати лімфоток, налагодити обмінні процеси і повернути жировій тканині рівну поверхню допоможе масаж з використанням ефірних масел. Вибирайте цитрусові (апельсинове, лимонне, грейпфрутовий) або «хвойні» (ялівець, кипарис) масла. Додайте їх в масажне масло або збагатіть ними готовий антицелюлітний догляд з розрахунку 5 - 7 крапель на столову ложку «основи». Виконуйте інтенсивні розгладжувальні рухи підставою долоні, «йдучи» в різних напрямках, потім стисніть руки в кулак і кісточками пальців пройдіться по всіх проблемних зонах 2 - 3 рази.