Фітнес в офісі. Як перетворити робоче місце в тренажер

 

Під дією офісної гравітації пропала талія? Втома і зайнятість заважає вам відчувати себе в тонусі? Перетворіть офісний стілець в тренажер!

Капітанський СТІЛЕЦЬ

Ми постійно знаходимося в пошуку найкращої вправи, яка допоможе здійснити мрію багатьох жінок - зробити живіт плоским і сухорлявим. Поспішаємо порадувати - таку вправу знайшли.
Американський спортивна рада назвала «Стілець Капітана» найефективнішим тренінгом для м'язів живота, тому що воно краще будь-яких інших вправ зміцнює і тренує прямі і косі м'язи живота. Найприємніше, займаючись всього одну хвилину в день, ви дуже скоро помітите результат!
виконання:
1. Сядьте на стілець, досить високий, щоб ваші ноги не торкалися підлоги.
2. Руки підкладіть під стегна.
3. Опустіть всю свою вагу на руки (як ніби ви хочете піднятися зі стільця). Трохи підтягніть до грудей коліна і підніміть стегна над стільцем на 6-8 см. Потім повільно опуститеся в початкове положення.
4. Повторюйте вправу протягом хвилини, можна довше.
Якщо ви не мрієте стати капітаном, а просто хочете не засиджуватися на місці:ходите по сходах, а не катайтеся на ліфті, на обід обов'язково ходите на вулицю і хоча б раз на тиждень відмовляйтеся від поїздки на автомобілі, витративши якийсь час на прогулянку пішки. Одним словом, рухайтеся і робіть це в хорошому настрої.